Strona główna

Aktualności

Promocje

Produkty

Serwis i usługi komputerowe

Podpis elektroniczny

Dane kontaktowe

NOWOCZESNE LABORATORIUM CYFROWE

 

Platforma einstein™ zaspokaja potrzeby edukacyjne od szkoły podstawowej do liceum pozwalając tworzyć ciekawe, praktyczne zajęcia z biologii, chemii, fizyki czy matematyki. Uczniowie dzięki niej mogą badać na przykład jakość wody, fizjologię człowieka, elektryczność oraz pole magnetyczne. Rozwiązanie ma charakter All-in-One, ponieważ składają się na nie: urządzenia einstein™, oprogramowanie, szkolenia dla nauczycieli oraz podręczniki. Fourier Education jest światowym liderem w technologii edukacyjnej nauk ścisłych, a produkty firmy sprzedawane są w ponad 60 krajach. 

W ramach Regionalnych Programów Operacyjnych (RPO) 2014-2020 poszczególnych województw zostały przewidziane środki na przedsięwzięcia z zakresu wyposażenia w nowoczesny sprzęt i materiały dydaktyczne pracowni, zwłaszcza matematyczno-przyrodniczych i cyfrowych.
Platforma einstein™, która wpisuje się w te założenia, oprócz możliwości przeprowadzania doświadczeń i eksperymentów opartych na interaktywnych urządzeniach daje też możliwość analizy na dowolnym komputerze lub tablecie za pomocą dedykowanego oprogramowania.

Na polskim rynku już od sierpnia 2016 r.!!!!

 

 

NOWY GADŻET DLA AKTYWNYCH