Strona główna

Aktualności

Promocje

Produkty

Serwis i usługi komputerowe

Podpis elektroniczny

Dane kontaktowe

 

 

 NOWE TECHNOLOGIE dedykowane dla EDUKACJI

W dzisiejszym multimedialnym świecie uczniowie są świetnie zorientowani  w posługiwaniu się nowinkami technologicznymi takimi jak smartfon, tablet, laptop i komputer. Dlatego w celu uatrakcyjnienia lekcji szkoły  wprowadzają nowoczesne technologie. Multimedia stają się coraz istotniejszym elementem w procesie nauczania i przyswajania wiedzy, coraz częściej nowoczesne technologie zastępują klasyczną tablicę z kredą.

Oprócz komputerów i laptopów, które na dobre już zagościły w szkolnych pracowniach, pojawiły się również projektory, rzutniki, tablice interaktywne, monitory interaktywne czy wizualizery. Coraz większym powodzeniem cieszą się również systemy do przeprowadzania testów i głosowań.  W niedługim czasie dołączą do nich cyfrowe laboratoria.

Zachęcamy SZKOŁY do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdują się: sprzęt komputerowy, oprogramowanie, szeroki wybór tablic interaktywnych (QOMO, AVTek, SmartBoard, IQBoard, Promethean), projektorów, ekranów projekcyjnych, wizualizerów, systemów głosowania.

Oferujemy sprzedaż kompleksowych rozwiązań ale też konfigurację, dostarczenie na miejsce przeznaczenia  i jeśli zajdzie taka konieczność instalację u klienta.

 

Oto przykładowe konfiguracje sprzętowe:

Notebook Lenovo I100-15 15,6"HD/i3-5005U/4GB/500GB/iHDG/W10/ 1Y – 1599 zł*

Zestaw interaktywny: Tablica Promethean 78 Touch DryErase - Zestaw 4 (el. 1/6) (w skład zestawu wchodzą: Tablica Promethean 78 Touch DryErase, projektor, wysięgnik do projektora, kabel VGA 10m, kabel zasilający 10m, głośniki 3-drożne) – 6099 zł*

 

Polecamy:

  •  licencje edukacyjne pakietu Microsoft Office:

Microsoft Office Standard 2016 SNGL OLP NL Acdmc (z możliwością downagrade’u do wersji wcześniejszych)

- cena za 1 stanowisko: 314zł
 

  • licencje na oprogramowanie antywirusowe dedykowane dla placówek edukacyjnych - w specjalnych cenach (ESET, G Data, Kaspersky)

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem handlowym:

Tel: 41-2472247

e-mail: biuro@fts.com.pl